KINO DZIECI PREZENTUJE

Data publikacji: 2016-12-07

KINO DZIECI PREZENTUJE

Od trzech lat istnieje na mapie Polski Festiwal Filmowy Kino Dzieci, podczas którego prezentowane są wyjątkowe obrazy dla młodych widzów. To z tego festiwalu na ekranie kina „Pod Kopułą” gościć będą najlepsze tytuły. Są to mądre, ciekawe filmy przygodowe, często oparte na bestsellerowych książkach znanych już polskim czytelnikom.

Kampania Kino Dzieci Prezentuje będzie trwała od grudnia 2016 do czerwca 2017 roku – co miesiąc odbędzie się premiera filmu dla dzieci w wieku 5 -9 lat.

Gostyński Ośrodek kultury „Hutnik” przystępując do projektu pragnie, aby zmienić myślenie o kinie dla dzieci – przypomnieć, jak dużo emocji , wrażliwości i mądrości może ono wnieść w życie najmłodszych.
Ubiegłoroczna edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem przedszkoli i szkół podstawowych. Niezwykłe animacje jak również kino aktorskie obejrzało ponad 2000 dzieci.
Już w grudniu zapraszamy na film Pt „Ptyś i Bill”, opowiadający historię niesfornego spaniela Ptysia, który marzy o nowym domu.

W ramach Kampanii odbywać się będą projekcje filmowe następujących filmów:

- „Ptyś i Bill” –Grudzień 2016
- „Kacper i Emma na safari” – Styczeń 2017
- „Zestaw filmów krótkich: kim jestem?” – Luty 2017
- „Wielka wyprawa Molly” – Luty 2017
- „Sonia” – Marzec 2017
- „Zestaw filmów krótkich: chodzę do kina” –Maj 2017
- „Dzień Dziecka z Festiwalem Filmowym Kino Dzieci: „Jak ukraść psa?”- Czerwiec 2017
 Nadchodzące wydarzenia

1

kwietnia

Domowe Melodie - koncert w Gostyniu

1 kwietnia o godz. 19.00 w sali widowiskowej Gok "Hutnik" koncert Domowych Melodii. Bilety: 40 zł (przedsprzedaż), 50 zł (w dniu koncertu), dostępne w kasach GOK "Hutnik", Kina "Pod Kopułą" oraz w serwisie bilety24.pl


4

kwietnia

GŁOSUJ NA JEDYNĄ GOSTYŃSKĄ INICJATYWĘ!

Cosplay'ada gostkonowa znalazła się w II etapie konkursu "Decydujesz, pomagamy" organizowanego przez TESCO. Od 8 marca do 4 kwietnia głosujcie na nasz projekt w Tesco w Gostyniu i Rawiczu. Prosimy o Wasze głosy, bo chcemy by 25 czerwca cały Gostyń, był opanowany sztuką Cosplay!!! :-)


5

kwietnia

Konkurs TALENT NA BANK

Gostyński Ośrodek Kultury „Hutnik” zaprasza do wzięcia udziału w konkursie „Talent na bank”, którego celem jest rozwijanie i promowanie talentów artystycznych młodzieży szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz dorosłych z terenu powiatu gostyńskiego. Eliminacje do konkursu odbędą się 5 kwietnia 2017 rok. godz. 16.00 w Gostyńskim Ośrodku Kultury „Hutnik”