Fitness

RUCH – TANIEC – FITNESS
PO PROSTU - BYĆ FIT!!!

AEROBIK – to formy zajęć, na różnorodnym poziomie intensywności ruchu i wydolności organizmu, różniących się utanecznieniem, poziomem zaawansowania koordynacji ruchu oraz doborem muzyki. To zajęcia ogólnorozwojowe, które w zależności od doboru ćwiczeń:

- usprawniają prawidłową pracę układu krążeniowego i oddechowego,

- pozwalają na zmniejszenie poziomu tkanki tłuszczowej,

- wzmacniają aparat mięśniowy,

- stabilizują sylwetkę i poprawiają samopoczucie.

Zajęcia z Aerobiku skierowane są do osób lubiących wysiłek fizyczny połączony z dobrą zabawą, nauką interesujących kroków tanecznych oraz układów ruchowych. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu we wtorki i czwartki o godzinie 19:00.

Instruktor prowadzący: mgr Ewa Janowska


ĆWICZENIA CIAŁA I DUCHA – to forma zajęć łączących elementy Jogi oraz ćwiczeń wzmacniających brzucha, nóg i kręgosłupa i rozciągających (Stretching). W zajęciach istotną rolę spełnia koordynacja oddechu z określonym ruchem lub sekwencją wykonywanych pozycji. To propozycja ćwiczeń dla każdego, na każdym poziomie sprawności fizycznej, w każdym wieku. To zajęcia dla osób chcących usprawnić swoje ciało poprzez wzmacnianie i rozciąganie mięśnie, a także zwiększenie ruchomości w stawach. „Ćwiczenia ciała i ducha” to także miłe spędzenie czasu wolnego przez wyciszenie organizmu i pozbycie się nadmiernego stresu. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w środy o godzinie 19:00.

Instruktor prowadzący: mgr Ewa Janowska


Nadchodzące wydarzenia

1

kwietnia

Domowe Melodie - koncert w Gostyniu

1 kwietnia o godz. 19.00 w sali widowiskowej Gok "Hutnik" koncert Domowych Melodii. Bilety: 40 zł (przedsprzedaż), 50 zł (w dniu koncertu), dostępne w kasach GOK "Hutnik", Kina "Pod Kopułą" oraz w serwisie bilety24.pl


4

kwietnia

GŁOSUJ NA JEDYNĄ GOSTYŃSKĄ INICJATYWĘ!

Cosplay'ada gostkonowa znalazła się w II etapie konkursu "Decydujesz, pomagamy" organizowanego przez TESCO. Od 8 marca do 4 kwietnia głosujcie na nasz projekt w Tesco w Gostyniu i Rawiczu. Prosimy o Wasze głosy, bo chcemy by 25 czerwca cały Gostyń, był opanowany sztuką Cosplay!!! :-)


5

kwietnia

Konkurs TALENT NA BANK

Gostyński Ośrodek Kultury „Hutnik” zaprasza do wzięcia udziału w konkursie „Talent na bank”, którego celem jest rozwijanie i promowanie talentów artystycznych młodzieży szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz dorosłych z terenu powiatu gostyńskiego. Eliminacje do konkursu odbędą się 5 kwietnia 2017 rok. godz. 16.00 w Gostyńskim Ośrodku Kultury „Hutnik”