Fitness

RUCH – TANIEC – FITNESS
PO PROSTU - BYĆ FIT!!!

AEROBIK – to formy zajęć, na różnorodnym poziomie intensywności ruchu i wydolności organizmu, różniących się utanecznieniem, poziomem zaawansowania koordynacji ruchu oraz doborem muzyki. To zajęcia ogólnorozwojowe, które w zależności od doboru ćwiczeń:

- usprawniają prawidłową pracę układu krążeniowego i oddechowego,

- pozwalają na zmniejszenie poziomu tkanki tłuszczowej,

- wzmacniają aparat mięśniowy,

- stabilizują sylwetkę i poprawiają samopoczucie.

Zajęcia z Aerobiku skierowane są do osób lubiących wysiłek fizyczny połączony z dobrą zabawą, nauką interesujących kroków tanecznych oraz układów ruchowych. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu we wtorki i czwartki o godzinie 19:00.

Instruktor prowadzący: mgr Ewa Janowska


ĆWICZENIA CIAŁA I DUCHA – to forma zajęć łączących elementy Jogi oraz ćwiczeń wzmacniających brzucha, nóg i kręgosłupa i rozciągających (Stretching). W zajęciach istotną rolę spełnia koordynacja oddechu z określonym ruchem lub sekwencją wykonywanych pozycji. To propozycja ćwiczeń dla każdego, na każdym poziomie sprawności fizycznej, w każdym wieku. To zajęcia dla osób chcących usprawnić swoje ciało poprzez wzmacnianie i rozciąganie mięśnie, a także zwiększenie ruchomości w stawach. „Ćwiczenia ciała i ducha” to także miłe spędzenie czasu wolnego przez wyciszenie organizmu i pozbycie się nadmiernego stresu. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w środy o godzinie 19:00.

Instruktor prowadzący: mgr Ewa Janowska


Nadchodzące wydarzenia

24

lutego

Koncert Jeżeli kochać to nie indywidualnie

Zapraszamy 24 lutego na koncert w Gostyńskim Ośrodku Kultury "Hutnik" na muzyczną opowieść "Jeżeli kochać to nie indywidualnie".


4

marca

HUNTER w Gostyniu

Polski zespół HUNTER wykonujący muzykę z pogranicza thrash i heavy metalu na scenie GOK "Hutnik" już 4 marca o godz. 19.00


7

marca

Kałamasz czyli Hadziuk i Solejuk z serialu Ranczo

7 marca, z okazji Dnia Kobiet, w Gostyńskim Ośrodku Kultury „Hutnik” wystąpi Kabaret Kałamasz, który współtworzą doskonale znani z serialu RANCZO Bogdan Kalus (Hadziuk) i Sylwester Maciejewski (Solejuk).