Fitness

RUCH – TANIEC – FITNESS
PO PROSTU - BYĆ FIT!!!

AEROBIK – to formy zajęć, na różnorodnym poziomie intensywności ruchu i wydolności organizmu, różniących się utanecznieniem, poziomem zaawansowania koordynacji ruchu oraz doborem muzyki. To zajęcia ogólnorozwojowe, które w zależności od doboru ćwiczeń:

- usprawniają prawidłową pracę układu krążeniowego i oddechowego,

- pozwalają na zmniejszenie poziomu tkanki tłuszczowej,

- wzmacniają aparat mięśniowy,

- stabilizują sylwetkę i poprawiają samopoczucie.

Zajęcia z Aerobiku skierowane są do osób lubiących wysiłek fizyczny połączony z dobrą zabawą, nauką interesujących kroków tanecznych oraz układów ruchowych. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu we wtorki i czwartki o godzinie 19:00.

Instruktor prowadzący: mgr Ewa Janowska


ĆWICZENIA CIAŁA I DUCHA – to forma zajęć łączących elementy Jogi oraz ćwiczeń wzmacniających brzucha, nóg i kręgosłupa i rozciągających (Stretching). W zajęciach istotną rolę spełnia koordynacja oddechu z określonym ruchem lub sekwencją wykonywanych pozycji. To propozycja ćwiczeń dla każdego, na każdym poziomie sprawności fizycznej, w każdym wieku. To zajęcia dla osób chcących usprawnić swoje ciało poprzez wzmacnianie i rozciąganie mięśnie, a także zwiększenie ruchomości w stawach. „Ćwiczenia ciała i ducha” to także miłe spędzenie czasu wolnego przez wyciszenie organizmu i pozbycie się nadmiernego stresu. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w środy o godzinie 19:00.

Instruktor prowadzący: mgr Ewa Janowska


Nadchodzące wydarzenia

19

stycznia

Werni(k)saż wystawy malarskiej Aleksandry Adamczak

Gostyński Ośrodek Kultury "Hutnik" zaprasza w dniu 19 stycznia 2017 r. o godz. 18.00 do sali klubowej GOK na werni(k)saż wystawy malarskiej Aleksandry Adamczak. Wystawa czynna od 19 stycznia do 9 lutego, w dni robocze w godz. 10.00- 18.00 . Wstęp wolny!


22

stycznia

Koncert Karnawałowy Artystów Teatru Narodowego Operetki Kijowskiej

22 stycznia 2017 r. o godz. 17.00 odbędzie się Koncert Karnawałowy w wykonaniu Solistów Narodowego Teatru Operetki Kijowskiej. Bilety w cenie 30 zł do nabycia w kasach GOK “Hutnik”, Kina “Pod Kopułą” oraz w serwisie bilety24.pl


2

lutego

Kabaret Hrabi w Gostyniu

2 lutego o 18:30 w sali widowiskowej Gostyńskiego Ośrodka Kultury “Hutnik” wystąpi Kabaret Hrabi. Bilety w cenie 50 zł do nabycia w kasach GOK “Hutnik”, Kina “Pod Kopułą” oraz w serwisie bilety24.pl: https://www.bilety24.pl/