Studio wokalne

W Gostyńskim Ośrodku Kultury we wrześniu 2012 ruszył nabór do zespołu wokalnego, którego opiekunem artystycznym jest instruktor i akustyk – Michał Gumienny.

Oferta skierowana jest do młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej.

Spotkania warsztatowe odbywać się będą raz w tygodniu w sali Gostyńskiego Ośrodka Kultury. Celem tego przedsięwzięcia jest stworzenie amatorskiej grupy wokalnej, która uświetniać będzie wiele imprez kulturalno-rozrywkowych i reprezentować Gostyń na konkursach i przeglądach wokalnych.

Wszystkich zainteresowanych kształceniem swojego talentu wokalnego zapraszamy do "Hutnika" w celu rejestracji swojej kandydatury. Rekrutacja trwa!

 

              INFORMACJI O REKRUTACJI SZUKAJ NA STRONIE GŁÓWNEJ


Nadchodzące wydarzenia

1

kwietnia

Domowe Melodie - koncert w Gostyniu

1 kwietnia o godz. 19.00 w sali widowiskowej Gok "Hutnik" koncert Domowych Melodii. Bilety: 40 zł (przedsprzedaż), 50 zł (w dniu koncertu), dostępne w kasach GOK "Hutnik", Kina "Pod Kopułą" oraz w serwisie bilety24.pl


4

kwietnia

GŁOSUJ NA JEDYNĄ GOSTYŃSKĄ INICJATYWĘ!

Cosplay'ada gostkonowa znalazła się w II etapie konkursu "Decydujesz, pomagamy" organizowanego przez TESCO. Od 8 marca do 4 kwietnia głosujcie na nasz projekt w Tesco w Gostyniu i Rawiczu. Prosimy o Wasze głosy, bo chcemy by 25 czerwca cały Gostyń, był opanowany sztuką Cosplay!!! :-)


5

kwietnia

Konkurs TALENT NA BANK

Gostyński Ośrodek Kultury „Hutnik” zaprasza do wzięcia udziału w konkursie „Talent na bank”, którego celem jest rozwijanie i promowanie talentów artystycznych młodzieży szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz dorosłych z terenu powiatu gostyńskiego. Eliminacje do konkursu odbędą się 5 kwietnia 2017 rok. godz. 16.00 w Gostyńskim Ośrodku Kultury „Hutnik”