Studio wokalne

W Gostyńskim Ośrodku Kultury we wrześniu 2012 ruszył nabór do zespołu wokalnego, którego opiekunem artystycznym jest instruktor i akustyk – Michał Gumienny.

Oferta skierowana jest do młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej.

Spotkania warsztatowe odbywać się będą raz w tygodniu w sali Gostyńskiego Ośrodka Kultury. Celem tego przedsięwzięcia jest stworzenie amatorskiej grupy wokalnej, która uświetniać będzie wiele imprez kulturalno-rozrywkowych i reprezentować Gostyń na konkursach i przeglądach wokalnych.

Wszystkich zainteresowanych kształceniem swojego talentu wokalnego zapraszamy do "Hutnika" w celu rejestracji swojej kandydatury. Rekrutacja trwa!

 

              INFORMACJI O REKRUTACJI SZUKAJ NA STRONIE GŁÓWNEJ


Nadchodzące wydarzenia

19

stycznia

Werni(k)saż wystawy malarskiej Aleksandry Adamczak

Gostyński Ośrodek Kultury "Hutnik" zaprasza w dniu 19 stycznia 2017 r. o godz. 18.00 do sali klubowej GOK na werni(k)saż wystawy malarskiej Aleksandry Adamczak. Wystawa czynna od 19 stycznia do 9 lutego, w dni robocze w godz. 10.00- 18.00 . Wstęp wolny!


22

stycznia

Koncert Karnawałowy Artystów Teatru Narodowego Operetki Kijowskiej

22 stycznia 2017 r. o godz. 17.00 odbędzie się Koncert Karnawałowy w wykonaniu Solistów Narodowego Teatru Operetki Kijowskiej. Bilety w cenie 30 zł do nabycia w kasach GOK “Hutnik”, Kina “Pod Kopułą” oraz w serwisie bilety24.pl


2

lutego

Kabaret Hrabi w Gostyniu

2 lutego o 18:30 w sali widowiskowej Gostyńskiego Ośrodka Kultury “Hutnik” wystąpi Kabaret Hrabi. Bilety w cenie 50 zł do nabycia w kasach GOK “Hutnik”, Kina “Pod Kopułą” oraz w serwisie bilety24.pl: https://www.bilety24.pl/