Studio wokalne

W Gostyńskim Ośrodku Kultury we wrześniu 2012 ruszył nabór do zespołu wokalnego, którego opiekunem artystycznym jest instruktor i akustyk – Michał Gumienny.

Oferta skierowana jest do młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej.

Spotkania warsztatowe odbywać się będą raz w tygodniu w sali Gostyńskiego Ośrodka Kultury. Celem tego przedsięwzięcia jest stworzenie amatorskiej grupy wokalnej, która uświetniać będzie wiele imprez kulturalno-rozrywkowych i reprezentować Gostyń na konkursach i przeglądach wokalnych.

Wszystkich zainteresowanych kształceniem swojego talentu wokalnego zapraszamy do "Hutnika" w celu rejestracji swojej kandydatury. Rekrutacja trwa!

 

              INFORMACJI O REKRUTACJI SZUKAJ NA STRONIE GŁÓWNEJ


Nadchodzące wydarzenia

24

lutego

Koncert Jeżeli kochać to nie indywidualnie

Zapraszamy 24 lutego na koncert w Gostyńskim Ośrodku Kultury "Hutnik" na muzyczną opowieść "Jeżeli kochać to nie indywidualnie".


4

marca

HUNTER w Gostyniu

Polski zespół HUNTER wykonujący muzykę z pogranicza thrash i heavy metalu na scenie GOK "Hutnik" już 4 marca o godz. 19.00


7

marca

Kałamasz czyli Hadziuk i Solejuk z serialu Ranczo

7 marca, z okazji Dnia Kobiet, w Gostyńskim Ośrodku Kultury „Hutnik” wystąpi Kabaret Kałamasz, który współtworzą doskonale znani z serialu RANCZO Bogdan Kalus (Hadziuk) i Sylwester Maciejewski (Solejuk).