Ognisko plastyczne

W naszym ośrodku kultury szczególnie wspieramy wszechstronny rozwój artystyczny dzieci i młodzieży, toteż nie mogło zabraknąć w ofercie ogniska plastycznego.

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu w godzinach 16:00-17:30 w pracowni plastycznej GOKu: we wtorki zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 8 lat, natomiast w czwartki organizujemy zajęcia dla dzieci 9-12 lat.

Za niewielką odpłatą miesięczną w wysokości 15-, zł dzieci mają okazję zapoznać się z wieloma technikami plastycznymi, m.in. rysunku ołówkiem i węglem, akwarelą, kalkografią, papieroplastyką czy też rzeźbą z masy solnej lub gliny.

Zachęcamy wszystkich rodziców do rozwijania talentów swoich pociech a same dzieci do aktywnego uczestnictwa w naszych zajęciach plastycznych, bo to okazja do wspaniałej zabawy i poznania wielu rówieśników.


Nadchodzące wydarzenia

24

lutego

Koncert Jeżeli kochać to nie indywidualnie

Zapraszamy 24 lutego na koncert w Gostyńskim Ośrodku Kultury "Hutnik" na muzyczną opowieść "Jeżeli kochać to nie indywidualnie".


4

marca

HUNTER w Gostyniu

Polski zespół HUNTER wykonujący muzykę z pogranicza thrash i heavy metalu na scenie GOK "Hutnik" już 4 marca o godz. 19.00


7

marca

Kałamasz czyli Hadziuk i Solejuk z serialu Ranczo

7 marca, z okazji Dnia Kobiet, w Gostyńskim Ośrodku Kultury „Hutnik” wystąpi Kabaret Kałamasz, który współtworzą doskonale znani z serialu RANCZO Bogdan Kalus (Hadziuk) i Sylwester Maciejewski (Solejuk).