Ognisko plastyczne

W naszym ośrodku kultury szczególnie wspieramy wszechstronny rozwój artystyczny dzieci i młodzieży, toteż nie mogło zabraknąć w ofercie ogniska plastycznego.

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu w godzinach 16:00-17:30 w pracowni plastycznej GOKu: we wtorki zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 8 lat, natomiast w czwartki organizujemy zajęcia dla dzieci 9-12 lat.

Za niewielką odpłatą miesięczną w wysokości 15-, zł dzieci mają okazję zapoznać się z wieloma technikami plastycznymi, m.in. rysunku ołówkiem i węglem, akwarelą, kalkografią, papieroplastyką czy też rzeźbą z masy solnej lub gliny.

Zachęcamy wszystkich rodziców do rozwijania talentów swoich pociech a same dzieci do aktywnego uczestnictwa w naszych zajęciach plastycznych, bo to okazja do wspaniałej zabawy i poznania wielu rówieśników.


Nadchodzące wydarzenia

19

stycznia

Werni(k)saż wystawy malarskiej Aleksandry Adamczak

Gostyński Ośrodek Kultury "Hutnik" zaprasza w dniu 19 stycznia 2017 r. o godz. 18.00 do sali klubowej GOK na werni(k)saż wystawy malarskiej Aleksandry Adamczak. Wystawa czynna od 19 stycznia do 9 lutego, w dni robocze w godz. 10.00- 18.00 . Wstęp wolny!


22

stycznia

Koncert Karnawałowy Artystów Teatru Narodowego Operetki Kijowskiej

22 stycznia 2017 r. o godz. 17.00 odbędzie się Koncert Karnawałowy w wykonaniu Solistów Narodowego Teatru Operetki Kijowskiej. Bilety w cenie 30 zł do nabycia w kasach GOK “Hutnik”, Kina “Pod Kopułą” oraz w serwisie bilety24.pl


2

lutego

Kabaret Hrabi w Gostyniu

2 lutego o 18:30 w sali widowiskowej Gostyńskiego Ośrodka Kultury “Hutnik” wystąpi Kabaret Hrabi. Bilety w cenie 50 zł do nabycia w kasach GOK “Hutnik”, Kina “Pod Kopułą” oraz w serwisie bilety24.pl: https://www.bilety24.pl/