Ognisko plastyczne

W naszym ośrodku kultury szczególnie wspieramy wszechstronny rozwój artystyczny dzieci i młodzieży, toteż nie mogło zabraknąć w ofercie ogniska plastycznego.

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu w godzinach 16:00-17:30 w pracowni plastycznej GOKu: we wtorki zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 8 lat, natomiast w czwartki organizujemy zajęcia dla dzieci 9-12 lat.

Za niewielką odpłatą miesięczną w wysokości 15-, zł dzieci mają okazję zapoznać się z wieloma technikami plastycznymi, m.in. rysunku ołówkiem i węglem, akwarelą, kalkografią, papieroplastyką czy też rzeźbą z masy solnej lub gliny.

Zachęcamy wszystkich rodziców do rozwijania talentów swoich pociech a same dzieci do aktywnego uczestnictwa w naszych zajęciach plastycznych, bo to okazja do wspaniałej zabawy i poznania wielu rówieśników.


Nadchodzące wydarzenia

1

kwietnia

Domowe Melodie - koncert w Gostyniu

1 kwietnia o godz. 19.00 w sali widowiskowej Gok "Hutnik" koncert Domowych Melodii. Bilety: 40 zł (przedsprzedaż), 50 zł (w dniu koncertu), dostępne w kasach GOK "Hutnik", Kina "Pod Kopułą" oraz w serwisie bilety24.pl


4

kwietnia

GŁOSUJ NA JEDYNĄ GOSTYŃSKĄ INICJATYWĘ!

Cosplay'ada gostkonowa znalazła się w II etapie konkursu "Decydujesz, pomagamy" organizowanego przez TESCO. Od 8 marca do 4 kwietnia głosujcie na nasz projekt w Tesco w Gostyniu i Rawiczu. Prosimy o Wasze głosy, bo chcemy by 25 czerwca cały Gostyń, był opanowany sztuką Cosplay!!! :-)


5

kwietnia

Konkurs TALENT NA BANK

Gostyński Ośrodek Kultury „Hutnik” zaprasza do wzięcia udziału w konkursie „Talent na bank”, którego celem jest rozwijanie i promowanie talentów artystycznych młodzieży szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz dorosłych z terenu powiatu gostyńskiego. Eliminacje do konkursu odbędą się 5 kwietnia 2017 rok. godz. 16.00 w Gostyńskim Ośrodku Kultury „Hutnik”