Klub Plastyka Amatora

"Hutnik" oferuje wszystkim pasjonatom malarstwa i rysunku spotkania w Klubie Plastyka Amatora.

                         

Zajęcia te odbywają się w każdą środę w godzinach 16:00-19:00 w pracowni plastycznej Gostyńskiego Ośrodka Kultury.

Podczas tych spotkań, na które zapraszamy młodzież i dorosłych, poruszanych jest wiele zagadnień artystycznych – począwszy od studium martwej natury, poprzez studium postaci, skończywszy na pejzażach, w technice olejnej czy też w akwareli.

                          

Niezwykle twórcze i pasjonujące są z całą pewnością plenery malarskie organizowane głównie latem i jesienią, a dzieła stworzone przy tej okazji często biorą udział w licznych konkursach i wystawach.  

                         


Nadchodzące wydarzenia

1

kwietnia

Domowe Melodie - koncert w Gostyniu

1 kwietnia o godz. 19.00 w sali widowiskowej Gok "Hutnik" koncert Domowych Melodii. Bilety: 40 zł (przedsprzedaż), 50 zł (w dniu koncertu), dostępne w kasach GOK "Hutnik", Kina "Pod Kopułą" oraz w serwisie bilety24.pl


4

kwietnia

GŁOSUJ NA JEDYNĄ GOSTYŃSKĄ INICJATYWĘ!

Cosplay'ada gostkonowa znalazła się w II etapie konkursu "Decydujesz, pomagamy" organizowanego przez TESCO. Od 8 marca do 4 kwietnia głosujcie na nasz projekt w Tesco w Gostyniu i Rawiczu. Prosimy o Wasze głosy, bo chcemy by 25 czerwca cały Gostyń, był opanowany sztuką Cosplay!!! :-)


5

kwietnia

Konkurs TALENT NA BANK

Gostyński Ośrodek Kultury „Hutnik” zaprasza do wzięcia udziału w konkursie „Talent na bank”, którego celem jest rozwijanie i promowanie talentów artystycznych młodzieży szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz dorosłych z terenu powiatu gostyńskiego. Eliminacje do konkursu odbędą się 5 kwietnia 2017 rok. godz. 16.00 w Gostyńskim Ośrodku Kultury „Hutnik”