Klub Plastyka Amatora

"Hutnik" oferuje wszystkim pasjonatom malarstwa i rysunku spotkania w Klubie Plastyka Amatora.

                         

Zajęcia te odbywają się w każdą środę w godzinach 16:00-19:00 w pracowni plastycznej Gostyńskiego Ośrodka Kultury.

Podczas tych spotkań, na które zapraszamy młodzież i dorosłych, poruszanych jest wiele zagadnień artystycznych – począwszy od studium martwej natury, poprzez studium postaci, skończywszy na pejzażach, w technice olejnej czy też w akwareli.

                          

Niezwykle twórcze i pasjonujące są z całą pewnością plenery malarskie organizowane głównie latem i jesienią, a dzieła stworzone przy tej okazji często biorą udział w licznych konkursach i wystawach.  

                         


Nadchodzące wydarzenia

19

stycznia

Werni(k)saż wystawy malarskiej Aleksandry Adamczak

Gostyński Ośrodek Kultury "Hutnik" zaprasza w dniu 19 stycznia 2017 r. o godz. 18.00 do sali klubowej GOK na werni(k)saż wystawy malarskiej Aleksandry Adamczak. Wystawa czynna od 19 stycznia do 9 lutego, w dni robocze w godz. 10.00- 18.00 . Wstęp wolny!


22

stycznia

Koncert Karnawałowy Artystów Teatru Narodowego Operetki Kijowskiej

22 stycznia 2017 r. o godz. 17.00 odbędzie się Koncert Karnawałowy w wykonaniu Solistów Narodowego Teatru Operetki Kijowskiej. Bilety w cenie 30 zł do nabycia w kasach GOK “Hutnik”, Kina “Pod Kopułą” oraz w serwisie bilety24.pl


2

lutego

Kabaret Hrabi w Gostyniu

2 lutego o 18:30 w sali widowiskowej Gostyńskiego Ośrodka Kultury “Hutnik” wystąpi Kabaret Hrabi. Bilety w cenie 50 zł do nabycia w kasach GOK “Hutnik”, Kina “Pod Kopułą” oraz w serwisie bilety24.pl: https://www.bilety24.pl/