Ognisko taneczne

ZAJĘCIA OGNISKA TANECZNEGO – skierowane są dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych.

Głównym ich celem jest kształtowanie oraz rozwijanie wśród dzieci i młodzieży umiejętności tanecznych z różnych rodzajów tańca, a także propagowanie zdrowego stylu życia. Podczas zajęć tanecznych uczestnicy nie tylko mają możliwość poznania różnych stylów tańca takich jak: hip hop, funky, jazz, disco, afro, latino, rock’n’roll, jive ale także uczą się systematycznej pracy w zespole, budowania zaufania oraz kreatywności w działaniu. W zależności od wieku i stopnia zaawansowania grupy podzielone są na:

 

  • Ev-Dance Plus – wtorek 17:15 do 18:45 (grupa początkująca powyżej 10-tego roku życia)
  • Ev-Dance Skrzaty – środa 16:00 do 17:00 (grupa początkująca od lat 7 do 10 lat)
  • Ev Dance – środa – 17:00 do 18:45 (grupa zaawansowana – grupa zamknięta)
  • Grupa tańca współczesnego – czwartek – 17:00 do 18:45 (grupa zaawansowana)

Zajęcia każdej grupy tanecznej odbywają się raz w tygodniu. W zajęciach uczestniczyć mogą dzieci od lat 7. Z racji tego, że taniec nie wyznacza granic wiekowych, na zajęcia mogą uczęszczać zainteresowani w każdym wieku. Zdolności taneczne mogą rozwijać dziewczęta i chłopcy.

Nabór odbywa się we wrześniu, zapisy są jednak możliwe przez cały rok szkolny, w sekretariacie GOK HUTNIK przy ul. Hutnika 4, codziennie od poniedziałku do piątku do godziny 15:00. Rezygnację z uczestnictwa w zajęciach Ogniska Tanecznego należy zgłosić instruktorowi prowadzącemu lub w sekretariacie GOK HUTNIK (tel. 65 572 79 90).

Instruktor prowadzący: mgr Ewa Janowska


Nadchodzące wydarzenia

1

kwietnia

Domowe Melodie - koncert w Gostyniu

1 kwietnia o godz. 19.00 w sali widowiskowej Gok "Hutnik" koncert Domowych Melodii. Bilety: 40 zł (przedsprzedaż), 50 zł (w dniu koncertu), dostępne w kasach GOK "Hutnik", Kina "Pod Kopułą" oraz w serwisie bilety24.pl


4

kwietnia

GŁOSUJ NA JEDYNĄ GOSTYŃSKĄ INICJATYWĘ!

Cosplay'ada gostkonowa znalazła się w II etapie konkursu "Decydujesz, pomagamy" organizowanego przez TESCO. Od 8 marca do 4 kwietnia głosujcie na nasz projekt w Tesco w Gostyniu i Rawiczu. Prosimy o Wasze głosy, bo chcemy by 25 czerwca cały Gostyń, był opanowany sztuką Cosplay!!! :-)


5

kwietnia

Konkurs TALENT NA BANK

Gostyński Ośrodek Kultury „Hutnik” zaprasza do wzięcia udziału w konkursie „Talent na bank”, którego celem jest rozwijanie i promowanie talentów artystycznych młodzieży szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz dorosłych z terenu powiatu gostyńskiego. Eliminacje do konkursu odbędą się 5 kwietnia 2017 rok. godz. 16.00 w Gostyńskim Ośrodku Kultury „Hutnik”