Ognisko taneczne

ZAJĘCIA OGNISKA TANECZNEGO – skierowane są dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych.

Głównym ich celem jest kształtowanie oraz rozwijanie wśród dzieci i młodzieży umiejętności tanecznych z różnych rodzajów tańca, a także propagowanie zdrowego stylu życia. Podczas zajęć tanecznych uczestnicy nie tylko mają możliwość poznania różnych stylów tańca takich jak: hip hop, funky, jazz, disco, afro, latino, rock’n’roll, jive ale także uczą się systematycznej pracy w zespole, budowania zaufania oraz kreatywności w działaniu. W zależności od wieku i stopnia zaawansowania grupy podzielone są na:

 

  • Ev-Dance Plus – wtorek 17:15 do 18:45 (grupa początkująca powyżej 10-tego roku życia)
  • Ev-Dance Skrzaty – środa 16:00 do 17:00 (grupa początkująca od lat 7 do 10 lat)
  • Ev Dance – środa – 17:00 do 18:45 (grupa zaawansowana – grupa zamknięta)
  • Grupa tańca współczesnego – czwartek – 17:00 do 18:45 (grupa zaawansowana)

Zajęcia każdej grupy tanecznej odbywają się raz w tygodniu. W zajęciach uczestniczyć mogą dzieci od lat 7. Z racji tego, że taniec nie wyznacza granic wiekowych, na zajęcia mogą uczęszczać zainteresowani w każdym wieku. Zdolności taneczne mogą rozwijać dziewczęta i chłopcy.

Nabór odbywa się we wrześniu, zapisy są jednak możliwe przez cały rok szkolny, w sekretariacie GOK HUTNIK przy ul. Hutnika 4, codziennie od poniedziałku do piątku do godziny 15:00. Rezygnację z uczestnictwa w zajęciach Ogniska Tanecznego należy zgłosić instruktorowi prowadzącemu lub w sekretariacie GOK HUTNIK (tel. 65 572 79 90).

Instruktor prowadzący: mgr Ewa Janowska


Nadchodzące wydarzenia

24

lutego

Koncert Jeżeli kochać to nie indywidualnie

Zapraszamy 24 lutego na koncert w Gostyńskim Ośrodku Kultury "Hutnik" na muzyczną opowieść "Jeżeli kochać to nie indywidualnie".


4

marca

HUNTER w Gostyniu

Polski zespół HUNTER wykonujący muzykę z pogranicza thrash i heavy metalu na scenie GOK "Hutnik" już 4 marca o godz. 19.00


7

marca

Kałamasz czyli Hadziuk i Solejuk z serialu Ranczo

7 marca, z okazji Dnia Kobiet, w Gostyńskim Ośrodku Kultury „Hutnik” wystąpi Kabaret Kałamasz, który współtworzą doskonale znani z serialu RANCZO Bogdan Kalus (Hadziuk) i Sylwester Maciejewski (Solejuk).