Klub seniora ZŁOTA JESIEŃ

Jedną z form aktywizacji społecznej ludzi "złotego wieku" jest udział w klubach seniora.

Przy Gostyńskim Ośrodku Kultury "Hutnik" od 39 lat działa Klub Seniora "Złota jesień", który skupia blisko 70 członków. Uczestnicy zajęć bardzo aktywnie spędzają czas wolny i nigdy nie narzekają na nudę. W każdą środę spotykają się, aby wysłuchać odczytów, prelekcji, poznać ciekawych ludzi, a przede wszystkim aby przyjemnie spędzić czas wolny.  
 

Od lat organizują imprezy cykliczne takie jak: Dzień Babci i Dziadka, Dzień Kobiet, Święcone Jajko, Dzień Matki, Imieniny u Zochy, Dzień Seniora, Opłatek Wigilijny. Ale nie tylko. Jedną z form czynnego wypoczynku są pikniki. Właśnie takie grupowe wypady za miasto cieszą się niesłabnącą popularnością.

Prezesem klubu jest Pani Teresa Skrzypczak, a opiekę merytoryczną z ramienia Gostyńskiego Ośrodka Kultury "Hutnik" sprawuje Jolanta Skrzypczak.


Nadchodzące wydarzenia

19

stycznia

Werni(k)saż wystawy malarskiej Aleksandry Adamczak

Gostyński Ośrodek Kultury "Hutnik" zaprasza w dniu 19 stycznia 2017 r. o godz. 18.00 do sali klubowej GOK na werni(k)saż wystawy malarskiej Aleksandry Adamczak. Wystawa czynna od 19 stycznia do 9 lutego, w dni robocze w godz. 10.00- 18.00 . Wstęp wolny!


22

stycznia

Koncert Karnawałowy Artystów Teatru Narodowego Operetki Kijowskiej

22 stycznia 2017 r. o godz. 17.00 odbędzie się Koncert Karnawałowy w wykonaniu Solistów Narodowego Teatru Operetki Kijowskiej. Bilety w cenie 30 zł do nabycia w kasach GOK “Hutnik”, Kina “Pod Kopułą” oraz w serwisie bilety24.pl


2

lutego

Kabaret Hrabi w Gostyniu

2 lutego o 18:30 w sali widowiskowej Gostyńskiego Ośrodka Kultury “Hutnik” wystąpi Kabaret Hrabi. Bilety w cenie 50 zł do nabycia w kasach GOK “Hutnik”, Kina “Pod Kopułą” oraz w serwisie bilety24.pl: https://www.bilety24.pl/