Klub seniora ZŁOTA JESIEŃ

Jedną z form aktywizacji społecznej ludzi "złotego wieku" jest udział w klubach seniora.

Przy Gostyńskim Ośrodku Kultury "Hutnik" od 39 lat działa Klub Seniora "Złota jesień", który skupia blisko 70 członków. Uczestnicy zajęć bardzo aktywnie spędzają czas wolny i nigdy nie narzekają na nudę. W każdą środę spotykają się, aby wysłuchać odczytów, prelekcji, poznać ciekawych ludzi, a przede wszystkim aby przyjemnie spędzić czas wolny.  
 

Od lat organizują imprezy cykliczne takie jak: Dzień Babci i Dziadka, Dzień Kobiet, Święcone Jajko, Dzień Matki, Imieniny u Zochy, Dzień Seniora, Opłatek Wigilijny. Ale nie tylko. Jedną z form czynnego wypoczynku są pikniki. Właśnie takie grupowe wypady za miasto cieszą się niesłabnącą popularnością.

Prezesem klubu jest Pani Teresa Skrzypczak, a opiekę merytoryczną z ramienia Gostyńskiego Ośrodka Kultury "Hutnik" sprawuje Jolanta Skrzypczak.


Nadchodzące wydarzenia

1

kwietnia

Domowe Melodie - koncert w Gostyniu

1 kwietnia o godz. 19.00 w sali widowiskowej Gok "Hutnik" koncert Domowych Melodii. Bilety: 40 zł (przedsprzedaż), 50 zł (w dniu koncertu), dostępne w kasach GOK "Hutnik", Kina "Pod Kopułą" oraz w serwisie bilety24.pl


4

kwietnia

GŁOSUJ NA JEDYNĄ GOSTYŃSKĄ INICJATYWĘ!

Cosplay'ada gostkonowa znalazła się w II etapie konkursu "Decydujesz, pomagamy" organizowanego przez TESCO. Od 8 marca do 4 kwietnia głosujcie na nasz projekt w Tesco w Gostyniu i Rawiczu. Prosimy o Wasze głosy, bo chcemy by 25 czerwca cały Gostyń, był opanowany sztuką Cosplay!!! :-)


5

kwietnia

Konkurs TALENT NA BANK

Gostyński Ośrodek Kultury „Hutnik” zaprasza do wzięcia udziału w konkursie „Talent na bank”, którego celem jest rozwijanie i promowanie talentów artystycznych młodzieży szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz dorosłych z terenu powiatu gostyńskiego. Eliminacje do konkursu odbędą się 5 kwietnia 2017 rok. godz. 16.00 w Gostyńskim Ośrodku Kultury „Hutnik”