Klub seniora ZŁOTA JESIEŃ

Jedną z form aktywizacji społecznej ludzi "złotego wieku" jest udział w klubach seniora.

Przy Gostyńskim Ośrodku Kultury "Hutnik" od 39 lat działa Klub Seniora "Złota jesień", który skupia blisko 70 członków. Uczestnicy zajęć bardzo aktywnie spędzają czas wolny i nigdy nie narzekają na nudę. W każdą środę spotykają się, aby wysłuchać odczytów, prelekcji, poznać ciekawych ludzi, a przede wszystkim aby przyjemnie spędzić czas wolny.  
 

Od lat organizują imprezy cykliczne takie jak: Dzień Babci i Dziadka, Dzień Kobiet, Święcone Jajko, Dzień Matki, Imieniny u Zochy, Dzień Seniora, Opłatek Wigilijny. Ale nie tylko. Jedną z form czynnego wypoczynku są pikniki. Właśnie takie grupowe wypady za miasto cieszą się niesłabnącą popularnością.

Prezesem klubu jest Pani Teresa Skrzypczak, a opiekę merytoryczną z ramienia Gostyńskiego Ośrodka Kultury "Hutnik" sprawuje Jolanta Skrzypczak.


Nadchodzące wydarzenia

24

lutego

Koncert Jeżeli kochać to nie indywidualnie

Zapraszamy 24 lutego na koncert w Gostyńskim Ośrodku Kultury "Hutnik" na muzyczną opowieść "Jeżeli kochać to nie indywidualnie".


4

marca

HUNTER w Gostyniu

Polski zespół HUNTER wykonujący muzykę z pogranicza thrash i heavy metalu na scenie GOK "Hutnik" już 4 marca o godz. 19.00


7

marca

Kałamasz czyli Hadziuk i Solejuk z serialu Ranczo

7 marca, z okazji Dnia Kobiet, w Gostyńskim Ośrodku Kultury „Hutnik” wystąpi Kabaret Kałamasz, który współtworzą doskonale znani z serialu RANCZO Bogdan Kalus (Hadziuk) i Sylwester Maciejewski (Solejuk).