KDF (Klub Dobrego Filmu)

W kinie "Pod kopułą" od marca 2003 roku działa klub zrzeszający gostyńskich pasjonatów ambitnego kina.

Cyklicznie raz w miesiącu (najczęściej w poniedziałki) organizowane są projekcje filmów kina polskiego i europejskiego, często jest to kino niezależne, tzw. offowe.

Nierzadko przy okazji seansów organizowane są dodatkowe atrakcje, które potęgują artystyczny, edukacyjny i rozrywkowy wymiar tych wydarzeń – są to prelekcje, pokazy taneczne, wystawy malarskie i wiele innych.

Co ważne, na projekcje z cyklu KDF przyjść może każdy zainteresowany, aczkolwiek tylko legitymacja członkowska upoważnia do obniżonej ceny biletów w wysokości 10-, zł (od 01.01.2012)
projekt ze środków UE

Nadchodzące wydarzenia

24

lutego

Koncert Jeżeli kochać to nie indywidualnie

Zapraszamy 24 lutego na koncert w Gostyńskim Ośrodku Kultury "Hutnik" na muzyczną opowieść "Jeżeli kochać to nie indywidualnie".


4

marca

HUNTER w Gostyniu

Polski zespół HUNTER wykonujący muzykę z pogranicza thrash i heavy metalu na scenie GOK "Hutnik" już 4 marca o godz. 19.00


7

marca

Kałamasz czyli Hadziuk i Solejuk z serialu Ranczo

7 marca, z okazji Dnia Kobiet, w Gostyńskim Ośrodku Kultury „Hutnik” wystąpi Kabaret Kałamasz, który współtworzą doskonale znani z serialu RANCZO Bogdan Kalus (Hadziuk) i Sylwester Maciejewski (Solejuk).kino gostyn repertuar kina gostyn kino gostyn