KDF (Klub Dobrego Filmu)

W kinie "Pod kopułą" od marca 2003 roku działa klub zrzeszający gostyńskich pasjonatów ambitnego kina.

Cyklicznie raz w miesiącu (najczęściej w poniedziałki) organizowane są projekcje filmów kina polskiego i europejskiego, często jest to kino niezależne, tzw. offowe.

Nierzadko przy okazji seansów organizowane są dodatkowe atrakcje, które potęgują artystyczny, edukacyjny i rozrywkowy wymiar tych wydarzeń – są to prelekcje, pokazy taneczne, wystawy malarskie i wiele innych.

Co ważne, na projekcje z cyklu KDF przyjść może każdy zainteresowany, aczkolwiek tylko legitymacja członkowska upoważnia do obniżonej ceny biletów w wysokości 10-, zł (od 01.01.2012)
projekt ze środków UE

Nadchodzące wydarzenia

19

stycznia

Werni(k)saż wystawy malarskiej Aleksandry Adamczak

Gostyński Ośrodek Kultury "Hutnik" zaprasza w dniu 19 stycznia 2017 r. o godz. 18.00 do sali klubowej GOK na werni(k)saż wystawy malarskiej Aleksandry Adamczak. Wystawa czynna od 19 stycznia do 9 lutego, w dni robocze w godz. 10.00- 18.00 . Wstęp wolny!


22

stycznia

Koncert Karnawałowy Artystów Teatru Narodowego Operetki Kijowskiej

22 stycznia 2017 r. o godz. 17.00 odbędzie się Koncert Karnawałowy w wykonaniu Solistów Narodowego Teatru Operetki Kijowskiej. Bilety w cenie 30 zł do nabycia w kasach GOK “Hutnik”, Kina “Pod Kopułą” oraz w serwisie bilety24.pl


2

lutego

Kabaret Hrabi w Gostyniu

2 lutego o 18:30 w sali widowiskowej Gostyńskiego Ośrodka Kultury “Hutnik” wystąpi Kabaret Hrabi. Bilety w cenie 50 zł do nabycia w kasach GOK “Hutnik”, Kina “Pod Kopułą” oraz w serwisie bilety24.pl: https://www.bilety24.pl/kino gostyn repertuar kina gostyn kino gostyn