KDF (Klub Dobrego Filmu)

W kinie "Pod kopułą" od marca 2003 roku działa klub zrzeszający gostyńskich pasjonatów ambitnego kina.

Cyklicznie raz w miesiącu (najczęściej w poniedziałki) organizowane są projekcje filmów kina polskiego i europejskiego, często jest to kino niezależne, tzw. offowe.

Nierzadko przy okazji seansów organizowane są dodatkowe atrakcje, które potęgują artystyczny, edukacyjny i rozrywkowy wymiar tych wydarzeń – są to prelekcje, pokazy taneczne, wystawy malarskie i wiele innych.

Co ważne, na projekcje z cyklu KDF przyjść może każdy zainteresowany, aczkolwiek tylko legitymacja członkowska upoważnia do obniżonej ceny biletów w wysokości 10-, zł (od 01.01.2012)
projekt ze środków UE

Nadchodzące wydarzenia

1

kwietnia

Domowe Melodie - koncert w Gostyniu

1 kwietnia o godz. 19.00 w sali widowiskowej Gok "Hutnik" koncert Domowych Melodii. Bilety: 40 zł (przedsprzedaż), 50 zł (w dniu koncertu), dostępne w kasach GOK "Hutnik", Kina "Pod Kopułą" oraz w serwisie bilety24.pl


4

kwietnia

GŁOSUJ NA JEDYNĄ GOSTYŃSKĄ INICJATYWĘ!

Cosplay'ada gostkonowa znalazła się w II etapie konkursu "Decydujesz, pomagamy" organizowanego przez TESCO. Od 8 marca do 4 kwietnia głosujcie na nasz projekt w Tesco w Gostyniu i Rawiczu. Prosimy o Wasze głosy, bo chcemy by 25 czerwca cały Gostyń, był opanowany sztuką Cosplay!!! :-)


5

kwietnia

Konkurs TALENT NA BANK

Gostyński Ośrodek Kultury „Hutnik” zaprasza do wzięcia udziału w konkursie „Talent na bank”, którego celem jest rozwijanie i promowanie talentów artystycznych młodzieży szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz dorosłych z terenu powiatu gostyńskiego. Eliminacje do konkursu odbędą się 5 kwietnia 2017 rok. godz. 16.00 w Gostyńskim Ośrodku Kultury „Hutnik”kino gostyn repertuar kina gostyn kino gostyn