GOK Hutnik

Kabaret Paranienormalni w programie Bez znieczulenia-ODWOŁANY


 

!UWAGA!  Przekazujemy informację od Organizatora, iż

występ kabaretu Paranienormalni w dniu 15.10.2021

nie odbędzie się.

Bilety zakupione w GOK "Hutnik" zwracać można w sekretariacie GOK.

 

 

 

Zapraszamy na program "Bez znieczulenia" 

w wykonaniu Kabaretu Paranienormalni!

 

Na pewne rzeczy nie można być przygotowanym. Na przykład na globalną pandemię czy tornado z hormonów piętnastolatka. Dlatego niektóre sytuacje trzeba przeżyć w życiu bez znieczulenia. 15 lat to trudny wiek nastolęctwa, a tyle właśnie kończą Paranienormalni. Co robi 15-latek w obliczu pandemii, jeśli jest kabaretem? Obraca wszystko w żart! Kiedy nawet lasy zostają zamknięte w artyście budzi się wena.

„Bez znieczulenia" to najnowszy program kabaretu Paranienormalni, który właśnie rozpoczyna jubileusz swojego 15-lecia. W najnowszym spektaklu nie będzie jednak powrotów do dobrze już znanych skeczów. Widzów zaskoczą zupełnie nowe historie i postaci.

„Bez znieczulenia” to prawie dwie godziny wyśmienitej zabawy i paranienormalnej energii, z której kabaret słynie od lat. Zobaczycie nie tylko mieszankę pandemicznych historii, ale również spotkacie się z tematami, które bliskie są każdemu. Jak nie zwariować we współczesnym świecie ? Jak znaleźć miłość w internecie i zagrać w reklamie z największymi gwiazdami kina? I najważniejsze. Czy teściowa to też rodzina? „Bez znieczulenia” to szczepionka na wirus gorszego nastroju.

 

Cena biletu: 70 zł

Bilety do nabycia w kasie GOK "Hutnik"