Koncert Nocny Kochanek


Nocny Kochanek oraz Bodzis w Gostyniu!

 

Nocny Kochanek to muzycznie klasyczny heavy metal inspirowany gigantami gatunku, co słychać na pierwszy rzut… ucha. Teksty zawierają specyficzny nocno-kochankowy humor i zazwyczaj opierają się na faktach, czasami nawet autentycznych..! Wykorzystując humor bazujący często na pastiszu, grach językowych i abstrakcji, Nocny Kochanek rysuje obraz polskiej subkultury metalowej z ogromnym dystansem do samych siebie oraz do wizerunku kojarzonego zazwyczaj z klasycznym heavy metalem.

"Randka w Ciemność" to trzeci studyjny album zespołu Nocny Kochanek. Grupa prezentuje kolejną porcję humoru w warstwie lirycznej, tym razem skupiając się głównie na relacjach damsko-męskich. Muzycznie, album inspirowany jest ikonami gatunku: Iron Maiden, Metallica, Blind Guardian czy Manowar. Autorem ilustracji jest ponownie Robert Adler. "Randka w Ciemność" to jego czwarta okładka wykonana dla zespołu.
Płyty CD/LP/FLAC/MP3 do nabycia na sklep.nocnykochanek.pl oraz w sklepach muzycznych i księgarniach w całej Polsce.

Druga część "Trasy w Ciemność" to wycieczka po Polsce i Europie, promująca trzeci album zespołu Nocny Kochanek! Do zobaczenia!

==

Bodzis to zespół powstały niewątpliwie z inicjatywy Bogdana Ż. (nie)znanego szerszej publiczności jako Bodzis właśnie. Nie za gruby, nie za chudy. Nie za ładny, nie za brzydki... Taka też jest jego muzyka. Jest ona niczym nadchodząca płyta Guns'n'Roses - jeszcze nikt jej nie słyszał.

Bogdan Żurek - wokal, gitara
Martyna Michalska - gitara
Radosław Wróbel - bas
Kacper Witczak - perkusja

 

 

Data: 23 listopada

Otwarcie bramki: 19:00

Koncert: 20:00

Miejsce: GOK "Hutnik", ul. Hutnika 4

Cena biletu: 50 zł - przedsprzedaż, 60 zł - w dniu koncertu

 

Bilety stacjonarne: kasa GOK Hutnik, ul. Hutnika 4

Bilety online: https://goout.net/pl/bilety/nocny-kochanek/jpse/

Dzieciaki do 10. roku życia wchodzą za darmo - pod opieką jednego z rodziców, posiadającego ważny bilet wstępu na koncert!

 

Facebook:  www.facebook.com/nocnykochanek 
YouTube:  www.youtube.com/c/NocnyKochanek  
Strona internetowa:  www.nocnykochanek.pl