Temper Kultura: Koncert Trio Taklamakan

Trio Taklamakan na scenie Temper Kultura!

Start: godzina 18:00

Oto kolejny dowód na to, że Festiwal Temper Kultura poszukuje oraz porusza bardzo różne obszary sfer muzycznych.

21 Lipca przy ulicy Kolejowej (na przeciwko poczty) będziecie mieli okazję posłuchać przepięknego koncertu na folkową nutę zabarwioną muzyka klasyczną.
Miejsce koncertu nie zostało wybrane przypadkowo. Jak głosi historia, właśnie w miejscu, w którym odbędzie sie koncert stała kiedyś Gostyńska Synagoga. Co wy na to?

Trio Taklamakan to zespół niezwykły. Tworzą go muzycy grający na klasycznych instrumentach i klasycznie wykształceni – bowiem wszyscy są absolwentami poznańskiej Akademii Muzycznej – a jednak ich muzyki w żaden sposób nie można określić mianem „klasycznej”.

Mieszanka życiowych doświadczeń oraz talentów i umiejętności członków zespołu powoduje, że muzyka Tria często zaskakuje nietypowymi połączeniami tematów i stylów, i niekiedy bywa bardzo wirtuozowska, ale zawsze jest niezwykle energetyczna i żywiołowa, wręcz żarliwa, bowiem Jan, Andrzej i Michał grają przede wszystkim sercem.