Jak może zakończyć się niewinna zabawa w duchy?

Grupa teatralna KĘS

Co zrobią dzieci,gdy nagle w ich domu pojawi się niespodziewany gość?Dlaczego nie warto straszyć dzieci?
Na te pytania odpowiedziała grupa teatralna GOK HUTNIK KĘS , w swoim premierowym spektaklu pt.D U C H. Widzowie zobaczyli na scenie paczkę przyjaciół,dla których zabawa w duchy pozostanie na długo w pamięci i nauczy,że lepiej nie czynić innym tego,co dla nas nie jest miłe.To humorystyczna opowieść z przymrużeniem oka o przyjaźni,życiowej nauczce i niebezpiecznych zabawach , które na szczęście dobrze się kończą.
Przedstawienie wyreżyserował instruktor prowadzący grupę KĘS , Sebastian Nowak.Do scenografii mebli użyczył salon meblowy MIRAGE. Nad dźwiękiem pracował Michał Gumienny,światłami zajął się Piotr Balczyński.Spektakl obejrzało ponad 350 uczniów szkół podst. i ponadpodst.